Čeština // English
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Joomla Slide Menu by DART Creations
PřihlášeníMožnosti podpory
Finanční podpora pracovníků v buňkách
Možnosti podpory - .

Na živobytí a služební náklady pracovníků přispívají výhradně dobrovolní dárci z řad jednotlivců a také několik církevních společenství. Pokud Tě Pán Bůh povede, aby ses ke službě někoho z nich připojil finančně nebo modlitebně, budeme velmi vděčni.
(Vzhledem k tomu, že podpora nepokryvá všechny náklady, každý z pracovníků hledá i příležitostné přivýdělky - tak zvané "šití stanů", jak to praktikoval i apoštol Pavel).

Své dary v českých korunách můžeš posílat trvalým (nebo i jednorázovým) příkazem na účet vedený v českých korunách číslo 2400103606/2010.
Cíl své podpory specifikujte pomocí níže uvedených variabilních symbolů:

Celý článek...
 
Finanční příspěvky na konto "BUŇKY"
Možnosti podpory - .

Pro finanční příspěvky a dary na konto "Buňky" je k dispozici účet číslo 2400882996/2010, variabilní symbol 101000 (pro identifikaci všeobecného účelu "BUŇKY"; nikoli pro pracovníky).
Dary zaslané na tento účet jsou pro občany České republiky odpočitatelné od základu daně.
Pro identifikaci dárce nám prosíme sděl své jméno, E-mail a poštovní adresu. Nejlépe na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (nebo pokud se tyto informace vejdou do zprávy pro příjemce při platbě, můžeš je dát tam).

Pro dary poslané ze Slovenska v EURech se prosím podívej SEM.

Celý článek...
 
Modlitební podpora
Možnosti podpory - .

Jsme velmi vděčni za širší tým modlitebníků, kteří se za nás pravidelně přimlouvají před Božím trůnem.
Zájemce celkem pravidelně zásobujeme konkrétními modlitebními náměty ve formě krátkých e-mailů, které posíláme jednou za 4 až 8 týdnů.
Pokud byste měli zájem o tyto e-maily, napište nám (na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) něco o sobě, jméno pracovníka, jehož maily byste rádi dostávali, a svoji e-mailovou adresu.
Díky Vám všem.